Serotonal


Serotonal


Diskografie

Kontakt

Band contact: serotonal@hotmail.com.
Myspace.com: www.myspace.com/serotonal.

Biografie

Serotonal založili v roce 2004 Darren White - bývalý zpěvák Anathemy - nazpíval debutové album "Serenades" (1993) a dále frontman kapely The Blood Divine, které založil společně s bývalými členy Cradle Of Filth a vydal s nimi dvě alba - "Awaken" (1996) a Mystica"" (1997), dále Jon Francis-White a Gary Hill. Na konci roku 2003, Francis-White, Hill a White dali dohromady nějaké nápady a začátkem roku 2004 natáčejí první skladby. Čtyřskladbové demo bylo nazváno The End Of Everything. Časem se ke kapele připojují bubeník Simon Monkhouse a basák Stan.

Následuje období, kdy kapela pracuje pohromadě, oproti předchozímu období, kdy se Darren White toulal měsíce v Asii a pracoval se skupinou na dálku. Vznikají dvě skladby, které Serotonal natáčejí začátkem roku 2005. Později se do Garyho vlastního studia vracejí znovu a natáčejí další tři skladby. Demo The Futility Of Trying To Avoid The Unavoidable, které kapela sama označuje jako EP vydává kapela v lednu 2006.

Darren White se pak vrací opět do Asie a s kapelou začíná vyjednávat o vydání posledního dema na CD firma Metal Breath Production. Dlouhé jednání končí podpisem smlouvy v červenci 2007 na vydání pětiskladbového limitovaného dema jako mini album The Futility Of Trying To Avoid The Unavoidable.

Newsletter